Classificacions de la jornada
Data actualització: 18/03/2024
Consulta tots els resultats esportius dels equips garriguencs en aquest cap de setmana.
FUTBOL 11 - MASCULÍ
FEDERACIÓ CATALANA DE FUTBOL
- Primera Catalana (Grup 2): FC Borges
- Segona Catalana (Grup 5): CF Juneda
- Tercera catalana (grup 14): CF Albi, FC Borges B, CF l’Albagés i CA Torregrossa
- Quarta Catalana (grup 26): CE Alfés, CF Arbeca, UE Castelldans
FUTBOL SALA - MASCULÍ
FEDERACIÓ CATALANA DE FUTBOL
- Divisió d'honor catalana (grup 3): Baró de Maials FS
- Primera catalana (grup 5): Rajolí d'Or Llardecans, FS Borges i Bellaguarda CFS
- Segona catalana (grup 9): FS Juneda, Baró de Maials FS
- Tercera catalana (grup 17): FS Arbeca, FS Borges B, FS Vinaixa
FUTBOL SALA - FEMENÍ
FEDERACIÓ CATALANA DE FUTBOL
Segona divisió (grup 6): FS Maials, FS Borges, FS Juncosa, FS Vinaixa i C.FS Arbeca
FUTBOL VETERANS
- XLIV Torneig Telègrafs (Primera Divisió): CF Borges Veterans
- Lliga Fem. Veteranes +30: Escola Comarcal de Futbol Les Garrigues
BÀSQUET
FEDERACIÓ CATALANA DE BASQUETBOL:
- 1a Territorial Sèn. A Masculí: CB Borges-Garrigues
- 2a Territorial Sèn. A Masculí: CB Torregrossa
HOQUEI PATINS
- Primera Catalana – Grup 2: CH Juneda
- Tercera Catalana B – Grup 3: CH Juneda B
TENNIS TAULA
- Superdivisió masculina: ENoLI Les Borges Vall
- Divisió d’honor masculina (Grup 2): Les Borges General d’Olis
- Primera divisió femenina (grup 3): Les Borges DOP Les Garrigues
- Primera divisió masculina (grup 2): Les Borges TT Museum
PÀDEL MASCULÍ
- 1a Catalana B: Pàdel Juneda A
- 2a Catalana A: La Serreta A – Gràfix Digital
- 2a Catalana B: CT Juneda Roig
- 3a Catalana B: CP Vila de l'Albi
- 3a Catalana C: Pàdel Castelladans, Pàdel Arbeca - Farmàcia Baget i CT Juneda Blau
- 3a Catalana D: Pàdel Juneda B
- 4a Catalana B: Pàdel Arbeca B – Vinya els Vilars i La Serreta B – Construccions Jordi Bellmunt
- 4a Catalana D: La Serreta C – Cafeteria Slavia
PÀDEL FEMENÍ
- 1a Catalana B: Pàdel Juneda A
- 2a Catalana A: CT Juneda A
- 2a Catalana B: La Serreta A – Lo Kiosc i Pàdel Juneda B
- 3a Catalana B: Pàdel Castelldans
- 3a Catalana C: CP Vila de l’Albi i La Serreta B – Injectats Gaya
- 4a Catalana A: La Serreta C – Grup Falcó i CT Juneda B
- 4a Catalana B: Pàdel Juneda C
ESCACS
- Primera provincial: Juneda.